Eva si Prostřeno! zopakuje po devíti letech

Obětavá Eva (34) se v Prostřeno! objeví už podruhé. Vyhraje tentokrát?

Třetí hostitelka Eva vystudovala jazykové gymnázium a nyní je maminkou na plný úvazek. V minulosti měla cukrárnu, pracovala v marketingu a dělala produkci. Občas, když se něco krátkodobého naskytne, tak se tomu věnuje i dnes, ale především pečuje o svoji dceru Evičku. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda dělá radost a věří, že návštěva u ní její hosty potěší, a sama sobě by udělala radost, pokud by se jí podařilo vyhrát.

Podívejte se, co Eva prozradí o své účasti v Prostřeno!:

V Prostřeno! účinkovala již před devíti lety a zkouší své štěstí ještě jednou. Ráda by ukázala, že ne vždy musí být věci takové, jaké se můžou na první pohled zdát. Pokud by vyhrála, tak by peníze dala manželovi a bude ráda, že zase může jednou přispět do rodinného rozpočtu. Ráda by jela s rodinou na nějakou dovolenou.

Polévkou moc nenadchla, podívejte se na videu:

Ráda v kuchyni experimentuje a neumí moc vařit podle receptů. Dost často vaří stylem „co dům dal“, aby neplýtvala jídlem, a tak vznikají někdy velmi zvláštní kombinace. Má moc ráda česká jídla a často si je se upravuje podle své chuti. Jako zábavu si pro své hosty připravila vířivku se sklenkou sektu. Komu se do plavek chtít nebude a kdo si tuto zábavu užije? A jaké menu Eva pro své hosty připraví? Mrkvovou pomazánku, kuře místo kachny a buchty. Kdo ocení tradiční české menu a na koho bude příliš těžké?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.