Seriály a filmy

7. srpna 2021 07:00

Aneta Gretzová

Grilovací speciál, rafinovaný úkol týdne a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

REPRÍZA: Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícím u plotny fungovat? Kde se stane chyba a kdo si neporadí s úkolem týdne? Objeví se mezi nimi nějaký taktik, nebo celý soutěžní týden proběhne na pohodu?

Dvě ženy a tři muži se kromě jiného budou muset poprat s úkolem týdne, kterým je v tomto týdnu příprava hamburgeru. Kdo se na jeho přípravu vykašle a kdo jej vymazlí k dokonalosti? Věkový rozptyl všech soutěžících opět vede k otázce, zda u plotny vyhrává zkušenost nebo odvaha riskovat.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Strážný Ivan (56) je pyšným dědečkem.

Do pořadu ho přihlásila jeho manželka a Ivan sám neví proč. Třeba to zjistí v průběhu natáčení… Pokud vyhraje, tak peníze použije na dodělání terasy a rekonstrukci kuchyně a rád by jel s rodinou na výlet na hory. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru čára. Menu sestavil z jídel tak, aby bylo rozmanité. Komu zachutnají halušky, perkelt nebo staročeské lívance? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Směnový mistr Vladimír (50) býval vojákem z povolání.

Do pořadu se nepřihlásil sám, nakonec si ale celou akci promyslel a souhlasil, protože rád vaří. Nemá vůbec jasno, jak by naložil s výhrou, v rámci zábavy svým hostům předvede své opeřence. Tedy papoušky. Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková, segedínský guláš, plněné papriky s rajskou omáčkou, zelňačka a čočková polévka. Ovšem ty servírovat nebude. Jeho menu bude velmi klasické. Zaujme, nebo pohoří? A jak do něj zakomponuje netradiční hamburger? Sledujte už v úterý!

Středa: Radiologická asistentka Tereza (45) se do pořadu přihlásila sama.

Ráda zkouší nové věci a ještě raději je, když se kolem ní něco děje. Bude pro ni tedy účast v pořadu dostatečným adrenalinem? Sama o sobě tvrdí, že je klidná a přizpůsobivá – a takové bude i její menu. Klidné. Kdo si na něm pochutná, na koho bude moc zdravé a koho zaskočí lněné semínko v dezertu? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Produkční Miroslav (21) se v životě rozhodně nenudí.

Vyzkoušel mnoho řemesel, přijal výzvu kamarádky, která ho do soutěže přihlásila, a rozhodně si nemyslí, že by se měl za co stydět. Ovšem silnější se cítí v pečení. Je jeho velkým koníčkem. Jak mu to půjde u plotny, když se jeho menu nemůže skládat jen z pečených dobrot? Podaří se mu zvítězit a zaujmout chody, které budou moderní, ovšem pro někoho velmi těžké? Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že jídlo nemusí být nudná záležitost. A zábava? Ta už vůbec ne.

Pátek: Administrativní pracovnice Martina (26) má hodně zájmů a vaření je jedním z nich.

Přihlásil ji její přítel prý proto, aby měla skvělý zážitek. Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, veselá a komunikativní. Myslí si, že je chápavá a někdy je tvrdohlavá. Mezi její slabší stránky patří netrpělivost, nepozornost a špatně zvládá stresové situace. Bude jí tato charakterová vlastnost u sporáku ku prospěchu? Jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno! recepty

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.