Prostřeno! Helena je chovatel konzument, pomazlí se a vytáhne pekáč!

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Dva muži a tři ženy z Ústeckého kraje se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe.

Někdo ale bude mít problém s úkolem týdne, byť na první pohled jednoduchým, tedy se zařazením dobroty z avokáda do svého menu. Jedna hostitelka už zkušenost s televizními kamerami má, co na to ostatní?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Aktivní Helena (60) vaří moc ráda. Promítne se zkušenost z kuchyně i láska k ní do cesty za vítězstvím?

Vystudovala střední zemědělskou školu obor chovatelství a mechanizace, hipologie. Helena pracovala jako dělnice a nyní je jejím povoláním obsluha na čerpací stanici. Žije s přítelem a má dva syny. Velmi ráda vaří pokrmy z masa a její okolí ji považuje za skvělou kuchařku. Aby také ne, když vaří převážně pro hladové chlapy. Sama miluje krupicovou kaši a ledvinky, ani jeden z pokrmů však v jejím menu nebude. Sestaví ho z jiných jídel. A bude sázka právě na ně tou správnou volbou? Je šípková omáčka tím, co zajistí Heleně vítězství? Zaujme? A bude to stačit na výhru?

Nejchlupatější králík světa vznikl díky mutaci

Úterý: Dělník Daniel (26) vsadí na klasiku. Že by tušil, že rodinné recepty mají šanci na výhru?

Druhý hostitel má základní vzdělání a pracuje jako obsluha galvanické lázně. Žije s přítelkyní a má dceru. Má rád klasickou kuchyni a přesně takové bude i jeho menu. Na to, že je Daniel poměrně mladý, se mu v kuchyni bude dařit. Překvapí nejen zručností při chystání dezertu, ale také přípravou vývaru, který bude soutěžícím chutnat. Stejně jako předkrm, ale také úkol týdne. Danielův nadhled je nakažlivý, takže večer to bude pohodový. Nebo už se začíná taktizovat? Sledujte a udělejte si názor sami. Jasné je, že pohodář a flegmatik dokáže zaujmout, a i když se nedaří vše tak, jak by si původně představoval, nakonec se dobere výsledku, se kterým je sám spokojený. Jenže co jeho spolustolovníci?

Středa: Martina (43) má tolik problémů, že se rozhodne odreagovat před televizními kamerami. Je to správná taktika?

Třetí hostitelka Martina pracovala jako pokojská a nyní pracuje jako pomocná síla v kantýně ve fabrice. Má základní vzdělání. Je rozvedená a má tři děti. Její život nebyl nikdy nic moc a vždy byla na vše sama a starala se o děti. Ráda by vyhrála, protože peníze by se jí hodily, jako ostatně každému. Proto se do přípravy menu vrhne se vší parádou. Její skladba jídelníčku je mezinárodní, ovšem s českou příchutí. Ocení jej její hosté? A bude je bavit zábava, tedy hra na herce, kterou si pro své soupeře připravila? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Čtvrtek: Vyučený kuchař Lukáš (28) pracuje v pohostinství i dnes. Budou to považovat soupeři za výhodu, nebo jim nebude to, že je profíkem u plotny, vadit?

Lukáš v gastro oboru pracuje dlouho, i když na různých pozicích. Nyní se věnuje převážně papírování, ale ani tak na kuchyňské aktivity nezapomněl. Pro své hosty si připraví menu, které má v sobě rakousko-uherské prvky, jestli je to ale sázka na vítězství, se uvidí. Jeho zábava se setká s obrovským ohlasem, vezme totiž své soupeře na prohlídku Červeného Hrádku. A ti si jeho nápad perfektně užijí. Ve čtvrtek už začnou probublávat emoce a také se vyjeví, kdo je taktikem. I když se Lukáš bude snažit, aby byl jeho večer příjemný, nebude to mít vůbec lehké. Jak se mu to nakonec podaří, sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Babička Monika (48) vaří v Prostřeno! díky dceři, která ji přihlásila.

Je pravdou, že vaří tak dobře, jak si její dcera myslí, nebo dojde ke katastrofě? Všichni účastníci soutěže jsou už napjatí, jak to celé dopadne, takže páteční večer se ponese ve zrychleném duchu. Šup šup, už abychom seděli nad pokličkami. Monika si své chvíle slávy vzít nenechá a pro své hosty připraví vymazlené menu plné dobrot. Jenže má třetí vývar v týdnu vůbec šanci na úspěch? A jak si Monika poradí s úkolem týdne? Dá avokádo k hlavnímu chodu, předkrmu, nebo na něj pro jistotu zapomene? Pravdou je, že díky svému nadhledu propluje mnoha rizikovými situacemi bez ztráty kytičky. Ovšem bude to stačit na výhru? A jak naladěni jsou její spolubojovníci? Sledujte už v pátek!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.