Seriály a filmy

22. června 2017 19:00

Prostřeno! Holky prozradí, jak vypadá ideální muž!

Jak vypadá ideální muž? - Prostřeno!

Manažerka Kateřina (33) je soutěživá milovnice fitness, která na toho pravého teprve čeká. Bydlí v hezkém domě v Žatci, soupeřkám připraví lehkou večeři a pozve je do pivovaru.

Kateřina je pracovitá, přísná sama k sobě a do soutěže ji přihlásily kolegyně z práce. Myslí si, že Katka umí dobře vařit, ta se ale během přípravy poslední večeře potýká s několika problémy. Popálí se, a protože spoléhá hlavně na techniku, přístroje někdy nespolupracují, jak by měly. Bez tyčového mixéru by poslední hostitelka nedala ani ránu, přesto ji cibule rozpláče. Mixovaná fazolová polévka lítá po celé lince, což pořádkumilovné Katce vadí.Častěji se ale zasměje vlastní nešikovnosti, stejně jako v pondělí Lucka. Také předkrmovou paštiku je třeba několikrát rozmixovat, dokonce i náplň do žampionů se šťouchačkami, což je hlavní chod. Bude čistě vegetariánský?

Šly by holky do Prostřeno! znovu?

A co dostane Lucie, která houby nesnáší? Cheesecake Kateřina zapomene v mrazáku a podává ho ledový. Bude to jejím soupeřkám vadit? Vždyť je to jako ta zmrzlina, o kterou se nakonec Katka jako jediná poctivě a úspěšně pokusí a diví se, jak to, že soupeřky podávaly jako úkol týdne hlavně ovocné fresh nápoje. Bude se tohle téma u poslední večeře také probírat? Určitě přijde řeč na bodování. Kdo se odhalí jako největší taktik? A kdo bude ve finále nejvíce kritizovat?

Co všechno se bude v pátek probírat? Bude to nakonec pohodový večer? A kdo to celé v Ústeckém kraji vyhraje a myslí si, že si těch 60 000 korun opravdu zaslouží?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek