Seriály a filmy

16. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Honza se rozpláče a Petr si ho pěkně vychutná, má proč!

Největší kritik a všeználek Honza (37) podvádí, nakonec se i rozpláče a stěžuje si do telefonu manželce.

I předposlední hostitel Jan je z Náchoda. Žije na sídlišti v dost neutěšeném bytě, údajně před „revitalizací“. Hosty překvapí počmárané zdi od dětí, nepořádek, syrový interiér i chyby, jakých se Honza během své večeře dopustí. Je jasné, že Petr si Honzu vychutná. Žaneta se už jenom směje, připadá si, jako by ji na večírek pozvali Pat a Mat. Honza, který od pondělka rozumuje nad tím, jaký je rozdíl mezi zákuskem a dezertem nebo mezi toustem a sendvičem, připraví jako předkrm míchaný zeleninový salát. Prospěl by mu spíš výrazný balkánský sýr než mdlá mozzarella, ten ale Jan údajně nesehnal.

Honza věci rád nazývá přesně!

Honza šetří na soupeřích i u hlavního chodu. Přestože koupil vepřové panenky dost a naloží do marinády plnou mísu masa, hosté dostanou z masa jen kousíček, to obloha je větší. Největší propadák je ale polévka z mraženého květáku. Jan si omylem vyleje polévku do dřezu, v cedníku zůstanou jen růžičky květáku, na brambory zapomene, takže výsledek by měla zachránit spousta polévkového koření a instantní jíška, prý dovezená z Bulharska. Je to sranda, nebo pravda? Honza všechno nepřizná, nejlépe dopadne dezert, ten si ale hostitel připravil předem. Už tohle je zábava, ale boduje i ta připravená, což jsou skákací boty. Jen Petr dostane kvůli své váze koloběžku, což je další pomsta…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.