Seriály a filmy

24. ledna 2022 06:02

Aneta Gretzová

Honza ztratil vejce i pavouka. Čím dalším student v Prostřeno! šokuje své hosty?

Prostřeno! XXV (11) - Ztracené vejce

Pondělní soutěžící v Prostřeno! je velký showman. Pro své hosty si připraví nejedno překvapení.

Prvním soutěžícím, který se tento týden předvede za plotnou, je student Honza. Peprný obsah jeho domácí knihovny napovídá, že se nevěnuje jen tak ledajakému studiu. Jeho hlavní specializací jsou totiž dějiny sexuality. Mohou se snad hosté těšit i na soukromou přednášku s hvězdičkou?

Podívejte se, jak Honza přichystá malinový dort:

Znalost sexuální historie nebude to jediné, co ostatní soutěžící na Honzovi zaujme. Jeho menu se bude skládat hned z pěti chodů, což je oproti normálu celkem nadstandardní počet. Na uvítanou se tak hosté budou těšit rovnou na dva různé předkrmy. Místo pochutnání si na ztracených vejcích, která jsou velmi oblíbená také jako snídaňový pokrm, je ale čeká velké zklamání. „Vejce se mi cestou ztratila, takže se moc omlouvám,“ zazní z úst pondělního hostitele, zatímco bude ostatním podávat jen prázdné talíře. „Všichni jsme se pobavili, ale tak trochu jsme doufali, aby se neztratilo i to ostatní a abychom se najedli,“ zareaguje na úvodní situaci Katarína. Podívejte se v úvodu článku, jak budou hostům chutnat ztracená vejce.

Potřeba pobavit hosty neskončí jen u ztraceného předkrmu. Honza si nacvičí herecký výkon, během kterého ostatní přesvědčí o tom, že mu z terária utekl sklípkan. Nic netušící hosté jeho žertu naivně uvěří a hostitel bude blahem bez sebe. „Já jsem si tenhle vtípek připravoval asi týden, protože jsem přesně věděl, na co to terárko použiju. Myslím, že byli fest vystrašení,“ přizná s úsměvem Honza. Mají se ostatní soutěžící obávat ještě dalších výstřelků během večera? To se dozvíte v pondělím Prostřeno!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.