Seriály a filmy

23. května 2017 19:00

Prostřeno! Hosté po sobě budou střílet! Kdo na koho zamíří?

Mažoretka Andrea - Prostřeno!

Dvojnásobná maminka Andrea (28) je na mateřské dovolené. Špatně snáší kritiku, a nakonec se soupeřům „pomstí“ na domácí střelnici.

Třetí hostitelka se svěří s tím, že to neměla v životě nijak lehké, ale s nynějším přítelem, otcem své mladší dcery, je spokojená. Přesto s démony minulosti, o které nerada mluví, občas stále bojuje. Někdy i se svými hosty, hlavně s Mariánem. Soupeře překvapí, jak moc je Andrea, která by si asi moc přála vyhrát, nervózní. Hostům servíruje jako první chod „lehký salátek s domácí bagetkou“, který by si zasloužil více dochutit. Na bagety je hostitelka hrdá, Lucii se ale zdají málo křupavé.

Používáš kostky?

Vývar je bohužel studený, pečené brambory s česnekovým dipem a naloženou krkovičkou se dost podobají první večeři u Lucie. Andrea však vepřové plátky ještě obalila v těstíčku, obal ale na mase nedrží a je poněkud blemtavý. A česnekový dip je česnekový až příliš. Atmosféra u stolu pomalu ale jistě houstne, Andrea má pocit, že se návštěvě ničím nezavděčí. Marián navíc trvá na výzvě týdne: hostitelčina starší dcera je mažoretkou a maminka od dcery určitě něco odkoukala. Dokáže Andrea předvést manipulaci s hůlkou a pochod? Hostitelce se do toho ale vůbec nechce… Ovšem nakonec se docela odreaguje. Jako zábavu si připravila laserovou střelnici s hlavami soupeřů na místě terčů, včetně své vlastní. A užijí si to všichni…

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!