Prostřeno! Hosté si u Radky vytvoří barevné nehty!

Tyrolský knedlík - Prostřeno!

Manikérka a pedikérka Radka (38) je velmi tolerantní host a příjemná a šikovná hostitelka.

Radka je rozvedená maminka dvou dětí, která to neměla v životě vždycky snadné. Přesto je veselá a tolerantní, žádné „oplátky“ se tudíž péct nebudou. Celý život žije v Holešovicích, nyní rok v přízemním bytě a ve své kuchyni to ve čtvrtek nemá pohodlné, protože hosté jí sedí rovnou za zády. Toust s guacamole a vejcem je ale dobrým startem, a když náhodou Radka na moment propadne nervozitě, hodně jí pomůže Stefany, která hostitelku dokáže podpořit a uklidnit. To si ale pochvalují i ostatní kolegové.

Guacamole

Radka nemůže najít kečup, který by chtěla přidat do svého hlavního chodu, krkovice na cibuli a červeném víně s bramborovým knedlíkem. Tak se rozvine oblíbená diskuse na téma kečup, není ale nijak militantní. Jen soutěživé Ivetě vadí, taky i hodně pepře v omáčce. Ostatním ale chutná rozsýpající se masíčko i výborný bramborový knedlík, který má zkušená hostitelka „vychytaný“. Výjimečně je tento týden na jídelníčku vývar a v něm neobvykle veliký a jediný tyrolský knedlíček. Trošku risk, ale i polévka z kližky a rakouský knedlík v ní hostům moc chutná. A pěkně nadýchaný je poslední sladký chod – brownies cupcake s mascarpone krémem a ovocem. Nazdobený není jen dezert, ale i nehty. Radka umí u stolu vytvořit domácí pohodičku, a ještě si hosté mohou udělat barevné nehty. Stefany to bude bavit určitě…

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Radkovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!