Hosté v Prostřeno! stráví první večer v garáži

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Čtyři muži a jen jedna žena z Olomouckého kraje se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe – a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu.

Někdo bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. Je chřest skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Aktivní Vojtěch (21) vaří rád. Promítne se zkušenost z kuchyně i láska k ní do cesty za vítězstvím?

Vojtěch vystudoval střední průmyslovou školu, kterou zakončil maturitní zkouškou. Brigádně pracuje u dopravce GLS. Pochází ze Zábřehu, kde žije s rodiči. Má přítelkyni, která studuje v Ostravě, a tak většinu času tráví tam a domů jezdí jen na víkendy a prázdniny. Pro své hosty si připravil zajímavé menu a ulítlou zábavu.

Úterý: Láskyplný Michal (25) vsadí na vlastní oblíbené recepty. Ovšem mají právě ony šanci na výhru?

Michal se vyučil ve dvou oborech – jako krajinář a jako prodavač. Pracoval dva roky jako zedník, poté na brigádách v obchodech a momentálně pracuje v prodejně potravin, která se nachází v jejich obci. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení kouzelníka. Do pořadu nejde proto, aby vyhrál, ale aby pochopil, proč se mu o Prostřeno! zdál sen. Jasné je, že pohodář a flegmatik dokáže zaujmout, a i když se nedaří vše tak, jak by si původně představoval, nakonec se dobere výsledku, se kterým je sám spokojený. Jenže co jeho spolustolovníci?

Středa: Mladičký Ondřej (15) se rozhodne dokázat, že i teenager může dosáhnout na výhru. Splní se mu jeho sen? A je to správná taktika?

Studuje gymnázium a žije střídavě u maminky a tatínka. Do pořadu se přihlásil sám, aby dokázal, že může vyhrát i kluk, který nemá zkušenosti s vařením... Zaboduje, nebo propadne? Jak jej budou vnímat hosté a co jim Ondřej připraví? A nebude mu jeho věk spíš na škodu? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Čtvrtek: Dobrodruh Matěj (25) se svěří, že ho do pořadu přihlásil kamarád.

Matěj to bere jako výzvu a chce si vše vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud by vyhrál, tak by rád vyrazil na cestu do Albánie, pokud to současná situace dovolí. Uspěje jeho menu a vyrazí Matěj na cesty? Jak se na jeho kreace budou dívat ostatní soutěžící? I když se Lukáš bude snažit, aby byl jeho večer příjemný, nebude to mít vůbec lehké. Jak se mu to nakonec podaří, sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Maminka Sandra (30) vaří v Prostřeno! proto, že si chce splnit sen a pokusit se vyhrát. Zadaří se jí?

Sandra pracovala jako servírka v hotelu a předtím jako pečovatelka v Lichtenštejnsku. Nyní je na mateřské dovolené. S přítelem jsou spolu dva roky a mají pětiměsíční dceru Beátu, která se narodila o dva měsíce dřív – měsíc za ní docházeli na neonatologické oddělení do nemocnice a až poté si ji mohli vzít domů. Veškerý čas Sandra věnuje své dceři – pečuje o ni a chodí společně na procházky do parku. Pro hosty si připravila ambiciózní menu. Sledujte už v pátek!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.