Prostřeno! Hostům hned za zády tiká trouba a je pěkně horko!

Renata a Veronika - Prostřeno!

Drsně upřímná Veronika (25) je nepříjemná soupeřka, ale příjemná hostitelka i dobrá kuchařka.

V úterý se v kuchyni a u stolu předvede svobodná a bezdětná Veronika (25), která hosty pozve do svého útulného, ale malého bytečku. Veronika nemá úplně jednoduché menu a na to, že jí hosté při vaření skoro dýchají na záda, je v průběhu večera celkem klidná a vyrovnaná. I soupeřům bylo u stolu chvílemi těsno, a v jednu chvíli dokonce i vedro, to když jim za zády tikala a hřála mobilní trouba, která jela na plné obrátky. Veronice se přesto daří udržet příjemnou atmosféru, lehkou konverzaci a nezmatkovat.

Přežije to linka?

S recepty si umí poradit přes svůj mladý věk zkušená kuchařka tak nějak levou rukou, s náročností přípravy to nepřehání, to se týká hlavně francouzské cibulačky a francouzského dezertu – citronového koláče. Hostům zachutná už lehký a chutný předkrm – domácí bagetky se dvěma druhy pomazánek. Jedna je lososová a druhá z avokáda. Je vidět, že Veronika vaří ráda a hodně se vyzná. Jediné, s čím se trochu trápila, byla vepřová roláda, ale nakonec se povedla a se šťouchanými bramborami hostům moc chutnala. Veronika se prostě nenechala ničím rozhodit, snad jen druhou ženou v soutěži, Renatou, ta jí není od první chvíle sympatická a v průběhu týdne se o tom ještě přesvědčíme, v pátek utvrdíme.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Lence body takové, jaké si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5 000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek