Hosty v Prostřeno! překvapí sauna v ložnici

Páteční hostitelka v Prostřeno! má saunu v ložnici. Komu se to líbí a kdo Zuzaně závidí?

Páteční hostitelka má saunu v ložnici. Slouží snad sauna jako prostředek pro předehru?

U Zuzanina stolu dojde také na hodnocení úkolu týdne. Kdo se přizná, že nesplnil a odhalily to dámy? Zuzana je přesvědčená, že její úkol týdne je nejlepší, budou mít ale stejný názor i hodnotící dámy? Nebo ne? To se dozvíte u pátečních pokliček. Během týdne pak to, že ani veskrze dámská parta nemusí být nudná. Právě naopak. Podívejte se, na co dámy přišly:

Kadeřnice Zuzana se přihlásila na popud kamarádek. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na krásnou dovolenou anebo společný dárek.

Podívejte se, co má Zuzana v ložnici:

Jako zábavu si pro své hosty připraví malování na kamínky. Ráda připravuje česká jídla a baví ji zkoušet nové recepty. Mezi její oblíbená jídla patří steak na jakýkoli způsob. Těší se na pohodu, na to, že pozná nové lidi i nové recepty. Taktizovat se nechystá. Má se svým přístupem naději na výhru?

Podaří se jí vyhrát? Sledujte už ve středu!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.