Seriály a filmy

27. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Ivana z Prostřeno! ráda žehlí a uklízí! Kdo ze soutěžících si ji pozve k sobě domů?

Ivana z Prostřeno! se svěří svým hostitelům s vděčným koníčkem.

Ve středu vaří Ivana. Ale Vlaďce připadá, že je hovězí maso moc tučné. Roman začne taktizovat a rozebere Ivanino jídlo na prvočinitele. Navíc se u stolu, v talíři, objeví pachuť.

Podívejte se, jako hostům chutná:

Ivanka zaskočí své hosty zálibou pro volný čas. Nejraději uklízí a žehlí košile. Kdo si ji pozve domů?

Ivanka ráda žehlí, podívejte se:

Maminka na mateřské dovolené Ivana je původem ze Slovenska, kuchyni ale bude podávat mezinárodní. S manželem Jiřím má syna Jakuba (14 měsíců). Společně tvoří živou a dynamickou rodinu, která je neustále v pohybu. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, která si o ní myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si pořídila kuchyňského robota, po kterém touží. Ráda by pak koupila něco manželovi a synovi a za zbytek by jeli na dovolenou. Jako zábavu si připraví ukázku výroby sushi – každý si to může vyzkoušet. Jídla pro menu si vybrala proto, že jsou velmi chutná. Koho bude její večer bavit? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.