Prostřeno! Jeden z chlapů je na mateřské dovolené!

Chlap na mateřské - Prostřeno!

Student umění a grafik Honza (22) je příjemný hostitel, slušný kuchař a jeho večírek návštěvu potěší.

Vysokoškolák Honza obývá studentský byt, ale je mnohem upravenější, než jak by hosté od sdíleného bydlení očekávali. Stěny zdobí Janovy kresby, které si hosté se zájmem prohlížejí a hodnotí. Mladý hostitel soupeře přivítá také v kloboučku, stejně jako včera hostitelka, budou v tom ostatní pokračovat? A Jan příjemně překvapí nejen svým kultivovaným a tolerantním chováním, ale je jasné, že se umí otáčet i v kuchyni. Tu má raději lehkou, zdravou, moderní, jak naznačí úterní menu, kde jsou batáty se salátkem z cukrového hrášku, tenhle předkrm vzbudí hodně otázek, Josefína batáty ještě nejedla. Výborná je špenátová polévka, na které si přes původní obavy pochutnají i ti, co normálně krémy nemusí nebo je nevyhledávají.

Honza potřebuje setřít pot

Kuřecí prsa s bazalkovým pestem nejsou vysušená, hlavní chod je dobrý, jen mraženou kořenovou zeleninu, která je součástí bramborové kaše, by někteří docela rádi oželeli. U Honzy vládne přátelská atmosféra a skvělá nálada, což tuhle plzeňskou partu posune zase o kus dál. Znalosti ohledně svého kraje si hosté prověří během vědomostního kvízu o Plzni a okolí. Tak trochu sem patří i úkol týdne, který včera hostitelka nesplnila. Jak se s krajovým zadáním v úterý popasuje nejmladší hostitel týdne?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Honzovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek