Seriály a filmy

23. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Jeden z účastníků Prostřeno! se ke konci večera pěkně namaže!

Středeční hostitel Filip se bude snažit v Prostřeno! zahnat svůj stres pořádnými loky vína.

Jak už to bývá v Prostřeno! zvykem, i na Filipa dopadne v průběhu večera určitý stres z nejistoty, jestli se vše vydaří tak, jak má. Jeho nervozita začne stoupat v momentě, když se mu nedaří najít pomůcky připravené na zábavu a k tomu ještě málem zapomene úkol týdne, který pak z roztržitosti všem vyzradí. Celý uhnaný pak v kuchyni přiznává, že jeho největší výhrou bude, až večer skončí a on se bude moct opít.

Vlastní činy ho však v tomto ohledu předběhnou a antistresové popíjení vínečka se na něm projeví, ještě než hosté odejdou domů. Filipovi se začne u stolu motat jazyk a k záchvatu smíchu mu stačí jen velmi málo.

Podívejte se, jak se Filip uvolní po pár skleničkách:

„Myslím si, že jsme odešli v pravý čas, protože Filip se nebál napít,“ komentuje přísným, až pohoršeným tónem Michaela. O něco shovívavěji se k celé situaci staví Magda: „Je mladej. Taky jsem byla mladá, taky jsem měla ráda alkohol… Já jsem mu rozuměla, neřešila jsem to.“

A co zbylé dámy? Kdo byl pohoršený a kdo se bavil společně s Filipem? Sledujte ve středečním Prostřeno!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.