Jediný muž týdne dámy v Prostřeno! dnes velmi překvapí

Upřímná Ivana (50) vsadí na osvědčenou domácí klasiku. Taktéž jako její pondělní soupeřka. Kdo z klání vyjde vítězně?

Ivana, která pracuje jako operátorka výroby, si potrpí na dobrou kuchyni. Považuje se za rodinný typ a nemá ráda faleš. U stolu sní téměř vše, ale prohřešky proti vlastním chutím neodpouští. Nesnáší rajskou a koprovou omáčku. I proto ani jednu z omáček v menu, které sestavila, nenajdete.

Podívejte se, jak jediný muž týdne dámy překvapí:

Jenže kdo bude číst špatně název jejího předkrmu, a tedy se ošklíbat nad holoubky? Ivana se bojí toho, že u stolu potká kuřáky, ale naštěstí na stůl popelník nikdo vyžadovat nebude. Zadaří se jí a oslní své hosty klasickou vepřovou panenkou se šťouchačkami?

Podívejte se, jak hostům chutnají holubky:

Jak se jí u plotny povede, sledujte už v úterý. A také zjistíte, zda pobavila své spolustolovníky aranžováním květin. Uchvátila, nebo by si parta dala raději nějakou akčnější zábavu?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.