Seriály a filmy

19. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Jedovatí pavouci, štíři a masožravé stonožky v Prostřeno! Budou mít hosté u Kristýny důvod se bát?

Kristýna představí v Prostřeno! celý svůj zvěřinec. Bezsrstá kočička se dokonce zúčastní večeře!

Ve čtvrtek se soutěžící podívají do Brna k usměvavé milovnici tekutého chleba Kristýně. V jejím skromném bytečku jí dělá kromě přítele společnost také řada domácích mazlíčků, ze kterých jsou chlupatí paradoxně jen pavouci. Exotický hmyz schovaný uvnitř krabiček v kuchyňské skřínce ale součástí menu tohoto večera naštěstí nebude.

Podívejte se, o jaký trapas se zaslouží naháčská kočka sphynx:

Soutěžící si o Kristýně a jejím bydlení udělali už předem dost zvláštní obrázek. Lenka dokonce podezřívá čtvrteční hostitelku z vyznávání okultismu! „Myslím si, že Kristýnčin byt se celý ponese až v takovém satanistickém duchu. On je taková malá vampírka.“

Díky jejímu vzhledu, kterému vévodí černá barva a bledá pleť, si Kristýna od ostatních vyslouží přirovnání ke členovi Addamsovy rodiny. Spojuje ji ale s touto známou rodinkou i něco víc než osobní look? Určitý zájem o morbidní témata se jí odepřít nedá. „Kdyby jim někdo otevřel domeček, tak by určitě mohli někoho kousnout. Pravděpodobně byste mohli umřít, nebo by vám u některých druhů museli odřezat kus končetiny, kam vás kousli,“ dodává na konto svých nohatých zvířátek Kristýna.

Přežijí hosté návštěvu u Kristýny? To zjistíte ve čtvrtečním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.