Seriály a filmy

7. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Josef z Prostřeno! ukáže, jaké to je, když se v kuchyni nedaří!

Josefovi z Prostřeno! se při přípravě nebude dařit zrovna nejlépe. Nakonec ale naštěstí vše zvládne a své hosty příjemně překvapí neobvyklou kombinací chutí.

V úterý bude vařit Josef. Játrovou paštiku si dá dvakrát. Ostatní ji ale nakonec ocení. Ovšem vývar se vařit nebude… Co s tím Josef provede? A přijde do hry kostka?

Podívejte se, jak to dopadne s Josefovým vývarem:

Ovšem ani hlavní chod nebude tím, co by ostatní vítali s ovacemi. Je to totiž poněkud zvláštní kombinace. Protože papriková omáčka se zvlášť nedělá. Nebo ano?

Zvláštní kombinace. Bude chutnat? Podívejte se:

Houslista Josef by výhru věnoval na nákup výbavičky pro miminko, které s partnerkou právě čekají. Jako zábavu si pro své hosty připravil nakládání hermelínů doprovázené zpěvem a hrou na hudební nástroj. Jídla pro své menu si vybral tak, aby je zvládl připravit na dvouplotýnkové varné desce, co má doma. Vybral česká jídla, která má nejraději. Rád chodí běhat a dbá o svoji fyzickou kondici. Jeho hlavní zálibou a prací je hudba – folklor – Vojenský a umělecký soubor Ondráš pod Ministerstvem obrany ČR. Je občanský zaměstnanec – působí v tomto souboru od roku 2006, tedy 15 let, a to jako houslista a primáš v jedné ze dvou cimbálových muzik.

Bude se mu dařit a přenese svůj talent také do kuchyně? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.