Seriály a filmy

14. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Karin se v Prostřeno! pochlubí svou šokující proměnou

O úspěšném boji proti nadváze Karin promluví před kamerami Prostřeno! Ráda by byla inspirací pro ostatní.

Karin je štíhlá a energická maminka na mateřské dovolené. Sportovní postava, kterou by jí leckdo záviděl, pro ni nebyla vždy samozřejmostí, v minulosti ji totiž dlouho trápila nějaká ta kila navíc. Karin se s tím ale nehodlala smířit navěky, a tak se vydala na cestu zdravé výživy a cvičení.

Vyvážený životní styl přinesl zakrátko své ovoce. Karin se podařilo rychle zhubnout úctyhodných pětadvacet kilo a jak vidno, dodnes je jako proutek! O tom, jaká byla její cesta za fit postavou, se vždy velmi ochotně podělí i s ostatními. Její inspirativní příběh se už dokonce několikrát dostal také na stránky časopisů!

Podívejte se, jak Karin vypráví o svém boji s nadváhou:

Téma hubnutí se bude mezi soutěžícími rozebírat i u stolu. Karin se svým hostům svěří, že jednou z motivací k razantní proměně byla šikana, kterou kvůli nadváze zažívala od spolužáků už jako dítě. Ona sama dnes chce ostatním naopak pomáhat a své vlastní zkušenosti se zdravým životním stylem tak předává dál. „Snažím se lidi motivovat tak, aby se nebáli jíst, protože 80 % úspěchu v hubnutí je v jídle,“ zní jedna z jejích rad.

Kdo ze soutěžících by si nechal dát od Karin lekci hubnutí? Dozvíte se ve čtvrtečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.