Katka chce v Prostřeno! hosty šokovat, a to se jí podaří

Šikovná Kateřina (26) je šťastně zadaná. Stále pozitivně naladěná a navíc milující partnerkou do Prostřeno! přihlášená. Splní očekávání na ni kladená?

O Kateřině je její partnerka přesvědčená, že její umění je v kuchyni nedostižné. A Kateřina, protože ji jen tak nic nevyvede z míry, se rozhodla zkusit své štěstí. Zajímá se o bylinky, což bude vidět i na menu, které sestaví. Vonět bude krásně.

Podívejte se, jak má Katka krásně prostřeno:

Na Kateřinině stole by se neobjevila ani ryba, ani mořské plody. Nesnáší rýpaly, kteří jí u stolu dokážou pěkně zkazit chuť. Získá ve středu pozitivní naladění zlato pro Kateřinu?

Podívejte se, jaké překvapení na hosty čeká:

Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce. A dozvíte se, jak se svým přístupem k vaření obstojí na žebříčku soutěžících tohoto týdne.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.