Prostřeno! Katka naservíruje knedlíky od její maminky!

Sympatická zdravotní sestřička a mladá maminka Kateřina (25) hosty přivítá v hezkém prostředí a uvaří dobrou večeři.

Mladá svobodná maminka Kateřina se představí jako šikovná a pozorná hostitelka a na její menu se hosté těší. Katka je zdravotní sestra a ke své profesi se chce po mateřské vrátit. Má hezký byt, ve kterém se hosté cítí pohodlně a příjemně, v dětském pokojíčku, který maminka ozdobila kresbami, ocení její kreativitu. Bude Kateřina stejně tvořivá i v kuchyni? Druhá hostitelka nechce nic ponechat náhodě, proto si tatarák nechala umlít v řeznictví a dochutila ho sama – a prý dobře. Jana nemá ráda nic mastného, proto jí vadí topinky opečené na oleji. Vývar s domácími nudlemi ocení nejvíce Michal, který včera ještě asi oslavoval, že přežil svůj úvodní večer, takže mu polévka bodne. Někomu ale připadá vývar slabý a bohužel je prý i studený. Talíře přesto zůstanou prázdné…

Seznamka

Zapečená brambora s kuřecím masem v anglickém županu a fazolové lusky vypadají na talíři dobře a patrně i fajn chutnají. Recept na kuřecí roládu se zeleninou a sýrem je inspirativní – pekl se v jelením hřbetu a hostitelce se povedl. Kateřina se zatím nemá za co stydět a nakonec nejen Michal pochválí její sladkou tečku. Karamelovo-smetanový nepečený dort s pekanovými ořechy si hostitelka, aby dobře ztuhl, připravila už předchozí den, ale na kameru předvede krok za krokem celý recept, který prý chutná jako medovník. Výsledek poněkud dětské zábavy si hosté mohou odnést domů na památku a zarámovat, protože při pohledu na otisknuté dlaně si vždy vzpomenou na Katčin večer a svoji účast v pořadu Prostřeno!

Úkol týdne z mrazáku

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.