Seriály a filmy

5. února 2015 18:30

Gabriela Gabrielová

Kdo je opravdová blondýna a kdo koho sekýruje? Závěr Prostřeno! bude peprný

Karolína je učitelka v mateřské škole a jako učitelka se podle Petry zachová hned v úvodu večera, kdy Petru okřikne – a Petry se to velmi dotkne, prohlásí, že si připadala jako ve škole.

Nálada bude mezi oběma blondýnkami velmi napjatá, zejména ze strany Karolíny budou padat na adresu Petry velmi peprné výroky, jako např. že jí Petra závidí a že je opravdu blondýna… Pánové si napětí ani moc nevšimnou, ale Petra Karolínino chování bude řešit, protože se jí opravdu dotklo. Karolína bude mít poněkud netradiční večer v tom, že jako první bude zábava, a až pak se začne hodovat. Její pokrmy všem budou chutnat. Ale vyhraje? To si počkejte a dozvíte se také, jaký komentář Karolína na úplný závěr bude mít na adresu Petry!

Když hostitka vaří, hosté se musí nějak zabavit. A tentokrát mají na paškálu letušku Petru. Kolikrát s ní spadlo letadlo? Podívejte se:

Nakonec si to hosté vyříkali... Co se v týdnu dělo a kdo měl hlavní slovo? Kdo jiný než Svitlana! Podívejte se:

Finále Prostřeno! rozhodně stojí za to. V pátek v 18.00.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.