Prostřeno! Kluci Lídu na společné pivo nepozvou!

Lídu nepozvali - Prostřeno!

Laborant a metrolog Rudolf (36) stoluje v čepici a hosty pozve na výlet do virtuální reality.

Poslední hostitel se rád směje a někdy hosty pobaví i nechtěně. Ruda tak trochu připomíná roztržitého vědce nebo ajťáka, vždyť internet, virtuální realita a počítačové hry jsou jeho druhou přirozeností. Rudolf nebude vařit doma, protože mu to zatrhla jeho přítelkyně, ale hosty pozve do maminčina bytu, kde žije také Rudova sestra. Bydlení je to zajímavé, hosté si tu připadají trochu jako v řecké taverně, hlavně že kuchař se tu vyzná. Rudolf celý týden chodí a stoluje v čepici a hosté k němu ze solidarity rovněž dorazí s pokrývkami hlavy, Ljudmila s růžovou kšiltovkou. V pátek má Rudolf na hlavě ale kuchařskou čepici a na sobě rondon.

Laborant

Co vykouzlí amatérský kuchař v profesionálním úboru na poslední večeři? Ve finále se bude servírovat jako první chod opět pizza – a opět prý moc dobrá. Nikdo neví, co se skrývá pod indiánskou polévkou – je to hustá a pikantní fazolačka. Možná neměl Ruda tolik šetřit vodou. Zato hlavní chod je ryze český. Pečená krkovice s bramborovým knedlíkem a bohatými přílohami. K trošku vysušenému masu bude ještě špenát a dva druhy zelí. A večeři ukončí malý výlet do tropů. Dezert tropický ráj obsahuje karamelizovaný ananas, banán a meloun s mandlemi. Velkým výletem bude pro soupeře náhled do virtuální reality, kam je hostitel pozve. Budou se chtít vůbec vrátit zpátky? Určitě budou, vždyť na jednoho z nich čeká výhra 60 000 korun!

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Rudolfovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek