Seriály a filmy

22. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Koupelna spíš připomíná hotelové spa, návštěvě vyrazí dech!

Sympatický kadeřník, student a gay Pavel (22) má v kuchyni problémy, avšak zvládne je vybalancovat.

Pavel, který se netají svou orientací, hosty přivítá ve velkém, moderním a prostorném bytě. Okázalá koupelna, která spíš připomíná hotelové spa, návštěvě vyrazí dech. Kdyby nevěděli, že jsou v paneláku, nevěřili by tomu! Pavel je ale sympaťák, má smysl pro humor, nevytahuje se a především s ženami u stolu si velmi dobře rozumí. Je ale také perfekcionista a to mu trochu zavaří. Jak moc ovlivní jeho vaření, že má hosty přímo za zády?

Kopr je problém

Navíc mu přijde radit a pomáhat Honza, který se mu kouká pod ruce. Pavel asi nezvládl svůj boj s nervozitou a nasypal do své pepřové omáčky k panence se smetanovými bramborami víc soli než je zdrávo, připálil cuketu. „Protože chtěl být precizní a vyhovět Marcele, to nás stálo omáčku,“ konstatuje pak rozladěně Honza, který hostiteli ještě pomůže se servírováním hlavního chodu. Nerozhodí to Pavla ještě víc? I přes čekání a nepovedenou omáčku, se mu povedl tatarák z lososa i hráškový krém. Hlavní chod – byť bez omáčky – je též dobrý a Marcela se dokonce dočká i své prémiové cukety. „U hlavního chodu mě podrželi a jsem za to moc rád,“ svěří se Pavel. Nálada se uvolní u slovní hry a završí u vynikajícího dezertu původem ze Španělska, spojeného s úkolem týdne. Jen pro Honzu je toho činčání na talíři a čekání už moc.

Honza pomáhá Pavlovi

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.