Seriály a filmy

22. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Koupelna spíš připomíná hotelové spa, návštěvě vyrazí dech!

Sympatický kadeřník, student a gay Pavel (22) má v kuchyni problémy, avšak zvládne je vybalancovat.

Pavel, který se netají svou orientací, hosty přivítá ve velkém, moderním a prostorném bytě. Okázalá koupelna, která spíš připomíná hotelové spa, návštěvě vyrazí dech. Kdyby nevěděli, že jsou v paneláku, nevěřili by tomu! Pavel je ale sympaťák, má smysl pro humor, nevytahuje se a především s ženami u stolu si velmi dobře rozumí. Je ale také perfekcionista a to mu trochu zavaří. Jak moc ovlivní jeho vaření, že má hosty přímo za zády?

Kopr je problém

Navíc mu přijde radit a pomáhat Honza, který se mu kouká pod ruce. Pavel asi nezvládl svůj boj s nervozitou a nasypal do své pepřové omáčky k panence se smetanovými bramborami víc soli než je zdrávo, připálil cuketu. „Protože chtěl být precizní a vyhovět Marcele, to nás stálo omáčku,“ konstatuje pak rozladěně Honza, který hostiteli ještě pomůže se servírováním hlavního chodu. Nerozhodí to Pavla ještě víc? I přes čekání a nepovedenou omáčku, se mu povedl tatarák z lososa i hráškový krém. Hlavní chod – byť bez omáčky – je též dobrý a Marcela se dokonce dočká i své prémiové cukety. „U hlavního chodu mě podrželi a jsem za to moc rád,“ svěří se Pavel. Nálada se uvolní u slovní hry a završí u vynikajícího dezertu původem ze Španělska, spojeného s úkolem týdne. Jen pro Honzu je toho činčání na talíři a čekání už moc.

Honza pomáhá Pavlovi

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.