Seriály a filmy

30. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Král sázek si pro hosty připraví tombolu s opravdu zajímavými výhrami!

Mistr sázek Martin (25) během přípravy své večeře poněkud ztratí humor a ze svého výkonu je zklamaný.

Ve čtvrtek se na českobudějovickém sídlišti k plotně postaví benjamínek a jediný muž týdne. Martin zatím holky docela bavil, s čím se ale vytasí král sázek v kuchyni? Dámy budou překvapené, v jak malém bytě je hostitel přivítá, zato obdivují jeho bohatou zahrádku na balkoně. Na legrácky nemá Martin moc času, jako kuchař si však docela troufá. Překvapí, že jako první chod podává pórkovou polévku, byť studenou, ale prý výbornou.

Předkrm hostům moc nechutná

Špenátové rizoto s parmazánem a rukolou v italském stylu nechutná každému, ale na hlavní chod se všichni těší, hosté jedí ryby i houby. Pěkná porce čerstvého pstruha lososovitého na hříbkách s citronovou omáčkou a bramborami je dobrá, bohužel ale studená jak psí čumák. To už ale záměr nebyl jako u polévky, to je chyba. Prostě ne všechno je dokonalé. Možná za to může ten stísněný prostor nebo včerejší hádka, ale atmosféra u stolu je spíš stísněná. Přestože je hostitel ze svého hlavního chodu nešťastný, při zábavě nezklame a jeho legrační tombola se soupeřkám líbí a připadá jim nápaditá. Veronika po včerejšku radši nepije, ale jí s chutí a u Martina si pochutná. A ženy svorně obdivují hostitelovu odvahu, s níž se s válečkem na nudle pustil do jahodových lasagní z vlastního těsta a dalšího předmětu sázek u stolu.

Včera hosté pěkně blbli!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.