Seriály a filmy

19. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Kristýna z Prostřeno! si vaří vlastní pivo. Nasraná kočka k ochutnání nebude, zato jiná kočka zkazí zábavu!

Kristýny hosté Prostřeno! nedostanou k ochutnání domácí pivo. Zato dostanou ke stolu šestého účastníka, který při zábavě vše pokazí... Hosté budou zklamaní.

Ve čtvrtek je u Kristýny šestým u stolu kočka, kterou Kristýna nadevše miluje. Ovšem ta si pšoukne a zkazí zábavu. Kterou je poznávání vůní.

Podívejte se na kočičí faux pas:

Vyjde najevo, že Kristýna je podsládek a pivo si vaří i doma. Jmenuje se Nasraná kočka, ovšem hosté špatně slyší. Takže kombinace názvu vyjdou velmi zajímavé. Hosty ovšem zklame, že nemá k nabídnutí své pivo. Josef se cítí opravdu zklamaný. Tak vaří Kristýna své pivo, nebo ne?

Kristýna si vaří své pivo, na ochutnání ale žádné nemá. Podívejte se:

Podsládek Kristýna se do pořadu přihlásila sama. Ráda přijímá výzvy, které jí život nabídne. Pokud by vyhrála, tak by část peněz dala na útulek a zbytek by šel na výbavu většího bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví pivní degustaci. Menu poskládala z jídel, která má ráda – a s chutí by si je u někoho dala. Také by ráda pohostila své hosty a užila si dobrou zábavu. Výhra by byla skvělým bonusem. Splní se jí její touha po ní? Jestli to tak bude, zjistíte už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.