Seriály a filmy

4. března 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Prostřeno! Kritika od dam se prostě neodpouští. No jo, ale když kachna byla krvavá...

Ve Středočeském kraji se budou denně jako úkol týdne podávat vajíčka – dvakrát vejce Benedikt nebo například vejce nakládaná nakyselo. A kyselá bude ke konci také nálada jediného muže týdne, Michala.

Středa: Michal (25) se bude těžko srovnávat s kritikou dam

Třetí večeři v pořadí připravil jediný muž týdne – Michal. Ten v malém bytě připravil moderní menu inspirované francouzskou kuchyní. Ne všechny dámy ale celé menu ocenily. Nejvíce kritizovala Štěpánka. Michalovi chvílemi docházela trpělivost a padala i ostřejší slovíčka. Mladý hostitel se pěkně zapotil, ale reparát v podobě vejce Benedikt zvládl. Vztahy ve skupině ale poněkud ochladly a všichni s napětím očekávají, co přinesou další večery. Michal se nechal slyšet, že Štěpánce její rýpání nezapomene.

Krvavá kachna hostům nechutnala

Nebyla na programu ještě omáčka? Byla, jen na ni hostitel zapomněl

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.