Kuchařští učňové se díky Prostřeno! seznámí s hvězdou české gastro scény

Kuchařský vzor dává rady do života učňům v Prostřeno! V úterním dílu mezi soutěžící zavítá známý šéfkuchař Jaroslav Sapík.

Ten není pouze mistrem svého řemesla, populárním se stal také díky účinkování v řadě televizních pořadů. Vidět jste ho mohli nedávno i ve speciálu Prostřeno!, kde o vítězství bojoval se šéfkuchaři z těch nejvyšších pater gastronomie.

A co vlastně dělá takový profesionál v partě nezkušených učňů? V jeho restauraci v Klokočné se nachází Kuchařská škola císařovny Marie Terezie, kam dochází úterní hostitel Lukáš na praxe. Místo soutěžení se tak Jaroslav Sapík bude tentokrát věnovat roli mentora.

„Vidět pana Sapíka, to bylo něco úžasnýho. Úplně se mi rozzářily oči, až pomalu brečet se mi chtělo,“ přiznává jeden ze soutěžících.

Podívejte se, jak na setkání s celebritou zareagují mladí kuchaři:

Kromě dohlížení na svého svěřence si Jaroslav Sapík udělá chvilku i na bližší seznámení s jeho soupeři. Ti budou mít díky tomu jedinečnou možnost popovídat si se svým kuchařským vzorem. Kdo bude mít z tohoto zážitku největší radost a jaké rady do života učňové dostanou? Sledujte v úterním díle Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.