Kuchyně všech velikostí a tvarů již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo ve Středočeském kraji chtějí ukázat, že mají na vítězství.

Sestava bude poměrně vyrovnaná, v mírné přesile 3:2 budou tentokrát muži. Kdo nakonec zvítězí? Muži, nebo ženy? A jak si poradí nejen s výslovností, ale také s přípravou úkolu týdne, kterým je příprava a vkomponování amuse-bouche do menu tak, aby nikdo nepoznal, že tam původně nepatří? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Bloggerka Klára (42) miluje karavaning a camping.

Vlastně i proto se rozhodne vařit v karavanu – chce ukázat, že i s omezenými možnostmi a prostorem se dají dělat kouzla. Ostatní hosté budou ponejprv zaskočeni, následně si ale pobyt v přírodě začnou užívat. Vejdou se do menšího karavanu všichni? Jak si poradí handicapovaný Tomáš? Extrovertní hostitelka si vybrala menu proto, aby ukázala, že se v karavanu dají uvařit dobrá a rychlá jídla i pro rodinu s dětmi. Bude vařit z větší části v chytrém hrnci. Jako zábavu si pro své hosty připraví krmení pštrosů v zoo parku. Povede se jí svým menu úsporným na čas i prostor zaujmout také hosty? A kolik bodů jí nadělí? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Invalidní důchodce Tomáš (40) se statečně pere s osudem a je rozhodnutý si Prostřeno! užít.

Žije sám – nemá ženu ani děti. Do pořadu ho přihlásily manželky kamarádů, protože velmi rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do zlata. Jako zábavu si připraví výrobu domácích klobás. Tato jídla si vybral, protože vypadají dobře pro oko a jsou chutná. Extrovertní paličák Tomáš jde do soutěže po hlavě, rozhodnutý vyhrát. Vše zvládá na jedničku – a kolik mu za jeho snahu hosté nadělí bodů? Sledujte už v úterý!

Středa: Finanční poradce Tomáš (37) se rozhodne přijmout hozenou rukavici a provařit se k vítězství.

Pracuje jako finanční poradce, realitní makléř a developer. V současné době je hodně pracovně vytížený, ale každou volnou chvíli věnuje své rodině. Relaxovat jezdí s rodinou na odpočinkové víkendy. Je ženatý a s manželkou je již přes šest let. Ve střídavé péči mají manželčina syna z předešlého vztahu, kterému je deset let. Do soutěže ho přihlásila jeho manželka, protože ví, že má rád výzvy. Tomáš nabídku s nadšením přijal. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou s rodinou. Jako zábavu si připraví soutěž na hádání jídla – hádej, co jsem za jídlo. Jak jeho snahy v kuchyni ohodnotí hosté? Dívejte se už ve středu.

Čtvrtek: Profesionální řidič Patrik (27) se rozhodl zkusit štěstí i proto, že je velmi soutěživý.

Pracoval jako číšník, skladník a už přes tři roky nyní pracuje jako profesionální řidič. Žije s přítelkyní, se kterou tvoří pár šest let. Do pořadu ho přihlásila právě ona, protože je podle ní dobrý kuchař. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovybavení bytu – žijí s přítelkyní v novostavbě, a byt ještě není zcela vybavený. Rozhodně chce vyhrát a pro výhru udělá vše. Zaujme jeho poměrně složité menu a zvládne ještě připravit úkol týdne? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Operátorka logistiky Blanka (43) je vysloveně rodinný typ.

Její život se točí kolem dcery a péče o rodinu. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost se porovnat s ostatními a případně získala výhru. Pokud vyhraje, tak peníze investuje do domácnosti. Na ostatní soutěžící Blanka působí jako živel a stejně excentrické a neodhadnutelné bude – minimálně podle názvů – i její menu. Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.