Seriály a filmy

6. prosince 2021 05:00

Aneta Gretzová

Kulinářský propadák, vybíravá rýpalka a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! (81) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Po dlouhé době budou v tomto týdnu ženy v mírné přesile. V kraji Vysočina v kuchyni zkrátka vládnou. Tři ženy proti dvěma mužům. Ovšem nepoměr sil může být čistě teoretický, protože dávno neplatí, že výhercem by měla být vždy a za všech okolností žena. Také muži se umí v kuchyni pořádně otáčet a předvedou to i v tomto týdnu.

Jak to celé dopadne a kdo si poradí s úkolem týdne, kterým bude příprava pudinku? Kdo ho zvládne, a kdo se dětskou dobrotou zabývat nebude?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Seřizovač Michal (23) postavil menu ze svých oblíbených jídel

Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, která si myslí, že Michal umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na hypotéku – rád by si našel nové bydlení. Považuje se za vtipného pohodáře, a i když vaří rád, tak jen příležitostně. Rád připravuje lasagne a sladké dezerty. Má rád česká jídla, čínskou kuchyni a dobře připravená a ochucená zdravá jídla. Jak tohle dopadne, sledujte už v pondělí.

Úterý: Lukáš (27) pracuje jako číšník. Bude mu to přičteno k tíži?

Má dva sourozence, ale není s nimi v kontaktu. Do pořadu ho přihlásila kamarádka. Pokud by vyhrál, tak zatím neví, jak by peníze použil. Jídla pro menu si vybral, protože je má rád nebo je tradičně vařila jeho máma. Jako zábavu si pro své hosty připraví jízdu na koni v hale. Sám o sobě tvrdí, že je přátelský a má smysl pro humor. Někdy dokáže být i náladový a vznětlivý. Sledujte už v úterý, kdo začne taktizovat a co ještě vyjde najevo.

Středa: Manažerka Klára (31) žije zdravě

Žije zatím se svými prarodiči, kteří jí pomáhají i s výchovou. V budoucnu by si ráda předělala část chalupy po babičce a žila zde. Na této chalupě bude i vařit. Do pořadu se přihlásila sama. Dlouhodobě se zajímá o ekozemědělství a biopotraviny. Je zastáncem lokálních zdrojů a zajímá se o trendy ve stravování (low carb, bezlepková strava, sugar free, inzulinová resistence a posílení imunity). Podle ní je důležité vařit z čerstvých lokálních surovin a vědět, odkud potraviny jsou. Koho bude její večer bavit? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Skladnice Ivana (57) vaří ráda

Vaří ráda a dobře. Do pořadu ji přihlásily její děti, protože si myslí, že maminka umí dobře vařit. Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložila. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu lapačů snů. Jídla do menu si vybrala, protože zatím chutnala všem, kterým je připravila. Koníčky přizpůsobuje vždy své náladě a možnostem. Ráda chodí plavat, jezdí na inline bruslích a na kole a také chodí do fitka. Má ráda přírodu, práci na zahrádce a tvoření. Těší se na nové zkušenosti i lidi. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Co se o hostitelce dozvíme a co bude komu nepříjemné?

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Nika (29) má tři syny – Michal 8 let, Maty 6 let a Teo 8 měsíců

Její život je podle Niky jedna velká jízda, někdy nahoru, a jindy dolů. Sama neví, proč se přihlásila – napadlo ji to, tak to udělala. Ráda si vyzkouší něco nového a také svou odolnost a nervy. Zatím neví, jak by přesně s penězi naložila, ale užila by si výhru do poslední koruny. Jídla do menu si vybrala, protože jsou dobrá a má je ráda. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování obrázků. Bude její večer vítězný? Jak to vše dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.