Seriály a filmy

21. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Lenka má tak malý byt, že se do něj hosté nevejdou!

Vdaná účetní Lenka (27) miluje řeckou kuchyni a její hosté se docela nachodí po Trmicích.

Lenka má tak malý byt, že ho soutěžícím ukáže, ale vařit a prostírat bude v nedalekém bratrově bytě. Její řecké menu soutěžící trochu zaskočí, až na tzatziki moc nevědí, co dostanou. Lenka ale překvapí i sama sebe, protože připravit řecké pochoutky jako řecká bohyně není jednoduché. Každému nechutná všechno, ale bohužel se shodnou na polévce fasolada, zeleninová polévka s fazolemi nechutná skoro nikomu. Na předkrm je špíz s kuřecím masem souvlaki, ten se zdá ale Honzovi nedodělaný.

Za zábavou se jde na vláčky

Zajímavý je hlavní chod pasticcio, který trochu připomíná lasagne, jde o makarony zapečené s masem. Jídlo moc chutná Báře, ale pro Honzu je prostě příliš obyčejné, také mu vadí čekání a přesuny. Honza je u stolu vůbec nejvíc slyšet a má ke všemu co říci. Ostatní si toho začínají všímat a přemýšlejí, zda jde to oprávněná kritika nebo spíš taktika. Na zábavu se jde na další procházku, tentokrát do zámku v Trmicích, kde je k vidění spousta vláčků a mašinek a podává se tu i sladký dezert s tureckými kořeny – baklava.

Řecké jídlo

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.