Seriály a filmy

20. června 2017 19:00

Prostřeno! Lenka se předvede v sexy noční košilce!

Lenka v sexy noční košilce - Prostřeno!

Atraktivní rozvedená trojnásobná maminka Lenka (44) soupeřky pozve do načančaného domu v provensálském stylu, kde má i nehtové studio.

Asistentka prodeje v parfumerii působí sebejistě. Nejstarší dáma u stolu je komunikativní, svůj večer si dobře promyslí a je to příjemná hostitelka. Ale co se úkolu týdne týče, uchýlí se ke lsti, protože odmítá riskovat s domácí zmrzlinou. Soupeřky se projdou po její upravené zahradě. Lenka má krásný dům, který potěší každé holčičí oko i srdce, také zajdou do jejího nehtového studia, kde Monika předvede, že kouzlení s nehty zvládá dobře. Hodně odvážná je výzva pro Lenku. Předvede se štíhlá hostitelka ve spodním prádle, které holky našly při šmejdění v její ložnici? Bude to dělat Lence, kterou soupeřky považují skoro za manekýnku, potíže?

Je tu taktik?

I menu má světové. Tortilla na dva způsoby je výborná, protože je v ní hodně lososa a čerstvé zeleniny. Bude muset Lenka o předkrmu mlžit, že tortilla není domácí? Cuketová polévka po italsku je dost podobná včerejšímu brokolicovému krému, ale méně „ohraná“, o dochucení se postaral aromatický parmazán. Polévka má úspěch, hlavní chod – vepřová panenka ve slanině – připadá někomu vysušenější, než bylo toto jídlo v pondělí u Lucky. Ta je přesvědčená o tom, že její panenka se povedla lépe, s tím ale Lenka nesouhlasí. Ovace ale čekají sladkou tečku. Piškotový dortík s krémem a čerstvým ovocem vzbudí nadšení, je vidět, že tento dezert má hostitelka „v malíčku“ a peče ho svým dětem často, jak tvrdí. A co všechno se bude u stolu probírat? Holčičí témata budou pokračovat i uprostřed týdne…

Lenčin vlas v jídle

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek