Prostřeno! Lukáš si přišel pro výhru!

Zedník Lukáš (30) je pětinásobný otec a přišel si pro vítězství. Jak to ale dopadne? Pomůže mu menu s romskými prvky k výhře?

I Lukáš je momentálně na úřadu práce a i on si věří. Doma prý vaří často, hlavně oblíbený guláš. Škoda, že riskuje s jídly, s nimiž nemá moc zkušeností. Už první chod si hodně zkomplikuje. Místo plánované plněné kapsy z koupeného listového těsta se na maminčinu radu pokusí o vlastní listové těsto. To je, jak víme, hodně pracné a podle toho dopadne i start večeře. Předkrm plněný šunkou, sýrem a houbami je navrchu suchý a uvnitř syrový, Lukáš ještě na své chyby soupeře upozorňuje. A hlavně nestíhá…

Hudební zábava

Slepičí polévka se mu povede, ale protože má v kuchyni velký skluz, vstává od malého stolu, kam se už sám skoro nevejde, ještě předtím, než ostatní dojedí. Je to neslušné, jenže on má v kuchyni ještě fůru práce. Kapustové listy (holubky) plněné mletým masem a rýží Lukáš dusí v malém množství tekutiny, nepovedou se ani lokše, což mají být placky, které jsou skoro nepoživatelné, navíc úplně bez chuti. A k tomu poněkud nelogicky servíruje ještě orestované a pro změnu přesolené vepřové. Jak se Lukášovi výhra vzdaluje a kritika sílí, vytrácí se hostitelova nálada; je stále nervóznější a vztahovačnější. Lukáš soupeře podezírá, že taktizují. Pomůže to zlomit romská rodinná hudební zábava a chutné tiramisu?

Tiramisu

Dívejte se v každý všední den v 17.50 na Primě a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.