Lukáš z Prostřeno! totálně nezvládne konkurenci

v Prostřeno! během finále atmosféra pěkně zhoustne. Slibovaná upřímnost se kuchařským učňům vytratí a z Lukáše se stane hnidopich.

Adam miluje judo. A bude tedy i zábavou pátečního dne. Jediný, kdo Adama zmůže, bude Viktoriia, ale to bude spíš gentlemanské gesto.

Adam gentlemanem. Podívejte se:

Ale k vaření: Má Adam správně založené příbory? Komu bude vadit, že to není přesně podle bontonu? Ostatní se shodnou, že Lukáš viděl v Adamovi obrovskou konkurenci, proto možná ta negativní hodnocení…

Podívejte se, jak Lukáš nezvládne konkurenci:

Poslední student v řadě, Adam, je pro všechny soutěžící tak trochu oříškem. Vzhledem k tomu, že v předchozích dnech neustále komentoval snahy jiných, jsou ostatní přesvědčeni o tom, že je čeká gastronomický koncert. Ale bude tomu tak, nebo dojde ke zklamání? Čím Adam oslní a co se mu moc nepovede?

V každém případě je třeba říci, že každý ze soutěžících je důkazem toho, že česká gastronomie má skvěle našlápnuto a rodí se zde nová generace proslulých šéfkuchařů. Třeba právě budoucí šéfkuchař Adam bude za dvacet let vzpomínat na své první televizní vystoupení…

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.