Seriály a filmy

15. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Lukasz z Prostřeno! překvapí svým povoláním i triky v kuchyni

Hosté Lukasze z Prostřeno! budou klást otázky na tělo. Dozvědí se, čím je a mnoho dalšího.

V pátek se hosté přesunou k Lukaszovi. Ten ukáže to, jak se vaří v Polsku. Opálí cibuli nad plynovým plamenem, udělá vše pro to, aby polévka měla sytou chuť.

Podívejte se, jak Lukasz chystá vývar:

Šmejdění u Lukasze vede k debatě nad vztahy. A profesemi. Ostatní si myslí, že by mohl být účetním, překvapí, když se přizná, že je strojvedoucím.

Podívejte se, jak soutěžící debatují u stolu:

Strojvedoucí Lukasz se dobře cítí v roli hostitele, takže se na svůj den už opravdu těší. Pokud vyhraje, přispěje penězi na stavbu zimní zahrady. Toto menu je složené z jídel, která má rád. Vybral dvě jídla, která jsou známá a slavnostní v Polsku, odkud pochází. Dezert má moc rád a vždy ho chválí jeho přátelé. Jako zábavu si připraví malování putovních kamínků. Bude polské slavnostní menu soutěžícím chutnat, nebo mu za neznámé pokrmy strhnou body?

Lukaszovi při stolování vadí neslušné chování a nedodržování základních pravidel slušného chování (mluvení s plnou pusou apod.). Nedojde u jeho stolu k trapasu? Jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.