Prostřeno! Majitel s natáčením nesouhlasí! Lucie možná nebude mít kde vařit!

Není kde vařit - Prostřeno!

Přes velmi stresující začátek je večer u Lucie (23) nakonec asi nejvíce pohodový z celého týdne.

Sympatická studentka a vedoucí hostesek v jednom velkém pražském hotelu je zadaná a bydlí s přítelem v podkroví rodinného domu jeho rodičů. Ovšem o tom, že se bude natáčet Prostřeno!, zapomněla majiteli včas říct a ráno stojí před velkým problémem, Vypadá to, že Lucka možná nebude mít kde vařit! Stojí ji to pěkné nervy a pár slziček, no nakonec to klapne. Je to šikovná slečna, která by se klidně mohla už i vdávat. Což by si i přála, jak se přizná…

Štěpán pije

Lucie se pustí do těsta na banketky, které doprovodí předkrm – výběr z několika druhů plněné zeleniny, což je taková sofistikovanější a bohatší variace pondělního předkrmu u Alexe. Následuje dost hustá tomatová polévka se smetanou a pestem. Když Lucie zjistila, že všichni u stolu jedí ryby, svoji nabídku z jídelníčku na hlavní chod zjednodušila. Ugrilovala jen lososový filet a na původně nabízené kuře rezignovala, což se ovšem ne každému líbí. Lucie je trošku „hračička“ a to se projeví i na jejím posledním chodu, tvarohový dezert s malinami jsou ve skutečnosti pěkné a chutné mini dortíky. Ovšem možná právě i proto složitý „škvarkový“ úkol týdne opět nestíhá a ke všemu ji začne zlobit Štěpán. Poté, co včera odvařil, si začne žádat o panáky tvrdého. Asi si dodává kuráž k provokování ostatních, což je jeho taktika a možná i škodolibá zábava.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Lucii bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek