Manželka majitele asijské restaurace v Prostřeno! přizná, že neumí jíst hůlkami

Kromě výborné kuchyně se Uyen v Prostřeno! předvede i jako pozorná hostitelka, a dokonce se převlékne do svátečního kroje.

REPRÍZA V pátek vaří Uyen. A přizná se, že neumí jíst hůlkami tak, jak by se mělo. Svůj zlozvyk také hned předvede. Ovšem tvrdí, že se i tak nají, tak co by to řešila. Také názor.

Podívejte se, jak Uyen drží hůlky:

Uyen přizná že je v časovém skluzu. Ale stresovat se nenechá. Počítá s tím, že v případě prodlev budou hosté jednoduše déle šmejdit.

Podívejte se, jak Uyen zvládá stres:

U stolu Uyen přizná, že se narodila v Hanoji a do Česka přijela v osmi letech. A rodiče ji, aby se naučila česky, dali do české školky. Nějaké rozdíly prý nikdo nepoznal, protože byla tak malá, že mezi děti jednoduše zapadla.

Uyen se také rozpovídá o svém seznámení s Khanem. Poznali se na letním táboře, když jemu bylo šestnáct, jí sedmnáct. A od té doby jsou spolu. Taková romantika na závěr.

Podívejte se, jak Uyen mluví o seznámení:

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.