Prostřeno! Mária nezná slovenskou ani českou hymnu!

Montážník a vystudovaný hudebník Honza (39) se celý týden stará hlavně o zábavu.

Všichni už se těší, čím je ve čtvrtek večer překvapí srandista Honza. Bude to jen o zábavě, nebo také o dobrém jídle? V pořadu už vařila Honzova žena, ale nevyhrála, tentokrát se vařečky ujme její muž a pokusí se složit reparát – hlavní chod mají manželé stejný. Před hovězím na víně s kaší podává dobrou paštiku s kouskem uzeného a tousty, na závěr večeře bude domácká mrkvová buchta. Jan se uchýlí k několika „podvůdkům“, které zatím nepřizná. Tak například jeho zelňačka, kde porovnává síly s Majčinou slovenskou kapustnicou, obsahuje dvě balení pytlíkové gulášovky, ale nikdo to zatím neodhalí. A víno, které dostane Majka není rulanda šedá, jak hlásá etiketa na láhvi, ale víno neznámého původu od Janova kamaráda. A protože na úkolu týdne u Majky už Honza participoval, přípravy svého povinného pesta z dýňových semínek se klidně vzdá a přenechá to Majce. Opět se jí to nepovede? Pánové se s Máriou vůbec nějak rádi špičkují. Najednou Slovence přestávají rozumět a dožadují se překladu. Naštve se kvůli svému rodnému jazyku? Ona se jen tak nedá! Mladší ročníky prostě už slovenštině, se kterou se setkávají zřídka, tak zcela nerozumějí. A Majka zase neumí hymnu – českou, ale ani slovenskou! To zase nechápe Jan. Vystudovaný hudebník zahraje v rámci zábavy na klávesy, čímž kolegy mile překvapí, ale Mária se moc nechytá…

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Honzovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.