Seriály a filmy

17. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Martinu do Prostřeno! přihlásil její přítel, aby měla skvělý zážitek. Vyplní se toto přání?

Závěrečné Prostřeno! tohoto týdne bude plné prodlev. Budou Martinini hosté trpěliví, nebo jí kvůli čekání sáhnou na body?

V pátek Martina hodně riskuje. Přípravou jatýrek. Ukazuje hostům své bydlení i záliby. Má zálibu v poutech, nebo turistických pomůckách? Kdo pozná rozdíl? A pomůže přemýšlení hostů nad věcmi k vidění hostitelce dohnat připravované pokrmy a stíhat vše v termínu?

Zábavné šmejdění. Podívejte se:

Martina chystá jako dezert flambovanou hrušku. Jenže čekat už nikoho nebaví. Povede se jí dezertem oslnit, nebo za čas, který potřebuje navíc, získá minusové body?

Hosty již nebaví čekat. Podívejte se:

Administrativní pracovnice Martina má hodně zájmů a vaření je jedním z nich. Přihlásil ji její přítel prý proto, aby měla skvělý zážitek. Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, veselá a komunikativní. Myslí si, že je chápavá a někdy je tvrdohlavá. Mezi její slabší stránky patří netrpělivost, nepozornost a špatně zvládá stresové situace. Bude jí tato charakterová vlastnost u sporáku ku prospěchu? Jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.