Seriály a filmy

31. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Milanovi z Prostřeno! chybí takt. Atmosféru u Václava okoření otázkami na tělo!

V úterním Prostřeno! dojde na rodinná témata. Václav má dcery čtyři, Milan tři. A jak je to s věkem? Milanovi se podaří vše ne zrovna takticky zjistit. Atmosféra bude rozpačitá...

V úterý vaří Václav. Ten se pochlubí čtyřmi dcerami, které má rád. Milan položí opět otázku, které nikdo nerozumí. Chybí mu takt a ostatní z něj nejsou zrovna nadšeni.

Milan je svůj. Podívejte se:

Václav připraví variaci řízků. Komu se trefí do chuti a komu ne? A co na takovou porci Milan?

Podívejte se, jak Václav zaboduje s variací řízků:

Agronom Václav má jasno. Protože toho bohdá nebude, aby český jezeďák z boje utíkal, přijme rukavici, kterou mu hodila jeho manželka tím, že ho přihlásila. Jeho žena je totiž přesvědčená o tom, že její muž umí dobře vařit, že výhru získá a použije ji na výstavbu terasy. Václav o sobě tvrdí, že je pohodář a požitkář. Je nekonfliktní člověk, který má rád dobré jídlo a má smysl pro humor. S oblibou hraje tenis a badminton. V zimě ho baví lyžování a běžkování. Má motorku Jawu, baví ho jízda na ní a zajímá se o vše kolem motorek. V neposlední řadě patří mezi jeho koníčky i zemědělství.

Bude se mu dařit a přenese vnitřní pohodu také do kuchyně? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.