Seriály a filmy

8. května 2021 10:00

Aneta Gretzová

Místní hvězda hudební scény i bezostyšná taktička již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícími u plotny fungovat? A kdo se předvede v lepší kondici? Muži, kterých bude v tomto týdnu soutěžit víc, nebo ženy, kterých bude o jednu méně?

Kdo má o vaření jasné představy a kdo se rozhodne experimentovat? Jak si poradí soutěžící s úkolem týdne, kterým jsou šneci? Budou nasladko, naslano, z těsta nebo hlemýždi? Jak kdo daný úkol uchopí? Zakomponují ho do menu nenápadně, nebo bude do očí bijící hned na první pohled? Tři muži a dvě ženy předvedou, kdo zvládne neočekávané situace, kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá. Třeba tak, že na něj přestane myslet – a zkrátka jej nevypracuje.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Podnikatel Michal (59) se do pořadu přihlásil sám.

Pokud by vyhrál, věnoval by peníze na kyslíkový generátor a ionizátor do domova seniorů. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení své kapely. Menu poskládal z jídel, která považuje za zdravá a chutná. Sám má totiž výhrady k tomu, co by mu mohlo být servírováno: Nejí špatné jídlo. Nejí chemicky upravené potraviny, potraviny s lepkem (pokud je to možné). Je optimistou. Jeho životním mottem je: „Narodil jsem se a nehodlám umřít.“ Považuje se za dobrého kuchaře a chce pomoci, kde je to třeba, ovšem bude to na výhru stačit? Koho zaujme, a kdo bude tvrdit, že se nepodařilo? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Jan (33) pracuje jako technik přenosových sítí.

Do pořadu se přihlásil sám, ale můžou za to jeho kamarádi, kteří ho vyhecovali. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu svící. Jídla pro menu si vybral, protože je má rád a snad je umí i dobře připravit. Jeho menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? A jak jeho menu hosté ocení? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Vývojář Vít (25) doma tak dlouho tvrdil, že by to také zvládl, až ho jeho přítelkyně do Prostřeno! přihlásila.

Jeho život je teď hodně ovlivněn pandemií, ale jinak si myslí, že je šťastný mladý muž. Výhledově má plány na založení rodiny. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, které doma říkal, že to vše také zvládne. Přítelkyně nelenila a vyplnila za Víta přihlášku. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou a do investování. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávání jídla poslepu. Vítěz získá hodnotnou cenu. Jídla v menu si vybral, protože věří, že je zvládne připravit v nějakém slušném stavu pro své hosty. Jestli to tak opravdu bude, zjistíte už ve středu.

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Kamila (32) se do pořadu přihlásil sama.

O svém životě si obecně rozhoduje sama. Má dvě děti a oba jejich tatínci jsou ve výkonu trestu, takže Kamila musí být opravdu silná, aby vše zvládla. Sama o sobě tvrdí, že je milá, hodná a obětavá. Vaření je jedním z jejích koníčků. Dále miluje své dcery a kočky, kterých má doma rovnou šest. Ráda připravuje jídla, na která má vždy aktuálně chuť – řídí se heslem: „Hlad je nejlepší kuchař.“ Má ráda vše – není v jídle vybíravá. Je logické, s ohledem na její lásku ke zvířatům, že by nikdy nesnědla psa nebo kočku. Těší se na napětí a rivalitu. Jestli se jí právě toto splní, zjistíte už ve čtvrtek.

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Kateřina (32) má jasno, jak naloží s výhrou.

Peníze by investovala do rekonstrukce domu nebo by jela s rodinou na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání filmů, pohádek a postav podle předmětů. Jídla do menu si vybrala, protože jí chutnají a má je vyzkoušená. Sama o sobě tvrdí, že je velmi stydlivá, ale když se rozkouká, tak je přátelská a upřímná. Je vždy pro každou legraci. Umí být i náladová a nesnáší, pokud někdo chodí pozdě. Ráda připravuje česká jídla, minutková jídla, těstoviny a brambory na všechny způsoby. Ráda vaří masová jídla. Mezi její oblíbená jídla patří kachna. Věří, že dokáže vše připravit tak, aby u ostatních zabodovala. Opravdu to tak bude? Uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.