Monika je v Prostřeno! s jediným cílem

Aktivní Moniku (49) přihlásil syn. Netuší, co by provedla s výhrou, a má jediný cíl. Pohostit skvěle své hosty. Jak se jí to podaří, uvidíte v pátek.

Monika vystudovala střední odborné učiliště. Dříve pracovala jako prodavačka, ale poté se vypracovala a už přes 15 let pracuje jako obchodní zástupkyně.

Jako předkrm bude trochu netradiční caesar salát:

Žije s manželem. Baví ji cestování, jízda na elektrokole, patchwork, ruční práce, pečení, vaření a zahrada. Do pořadu ji přihlásil její syn. Zatím nepřemýšlela, jak by s případnou výhrou naložila.

Podívejte se, jak bude hosty bavit zábava s pistolí:

Jako zábavu si pro své hosty připraví střelbu. Potvrdí se názor jejího syna, že je skvělou kuchařkou? Těšte se na páteční pokličky!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.