Prostřeno! Myslí si, že je dobrý kuchař! Taktiku má pro případ, kdyby se něco pokazilo

Svobodomyslný Lukáš (25) žije sám, ale rozhodně se nenudí. Život si užívá a v nejbližších dnech na tom nehodlá nic měnit. Vždyť i výhra by se hodila – jako investice do pořádného mejdanu pro přátele.

Třetí hostitel se do pořadu přihlásil sám. Zjistil totiž, že vyhraje levou zadní, tak proč by nenabídl menu, nad kterým všem spadne čelist. Sebevědomí Lukášovi tedy rozhodně nechybí a je jasné, že u jeho stolu nebude o zábavu nouze. Stejně jako se diváci pobaví už během přípravy celého jídla.

Podívejte se, proč Lukáš taktizuje:

Jak se popere s tím, že jeho hlavní chod je stejný, jako připravovala Soňa, jen den před ním? A jak jeho výkon ohodnotí soutěžící? Nebude jim náhodou vadit Lukášův tah na branku a touha vyhrát? Právě takové detaily totiž často rozhodují o vítězi.

Podívejte se, jak se Lukáš snaží za každou cenu vyhrát:

Získá ve středu sebevědomí zlato pro Lukáše? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce. A dozvíte se, jak si se svým přístupem k vaření stojí.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.