Seriály a filmy

14. října 2016 14:13

Ne všichni mají pro Hany kolaps pochopení! Prostřeno! Poslední večeře

V Praze se k prostřenému stolu sešli čtyři ženy a jeden muž. Jak se cítil Jakub jako jediný zástupce silného pohlaví u stolu?

Jeho soupeřky se liší nejen věkem, ale i kulinářskými zkušenostmi a povahou. Nejvíce na sebe upozorňuje paní Hana, která ve finále skončí dokonce v nemocnici. Kulinářsky je to týden, kdy se místo šťouchaných brambor vaří pro změnu knedlíky. A všechny Pražáky čekal exotický úkol týdne – japonské sushi. Nevšední bylo i Janino páteční pštrosí menu…

Jana a Hana kamarádky nebudou..

A v sobotu se pražská parta sejde znovu na Poslední večeři. Ukáže se, že ne všichni mají pro Hančin kolaps pochopení. Jana si myslí, že Hanka měla včas rozpoznat své možnosti. Jana s Hankou si tedy budou mít co vyříkávat. Eva konečně připraví romskou kuchyni, a jak dopadne reparát Katčiny polévky? Dojde ke smíření nesmiřitelných? Sledujte v sobotu 15. října v 17.35 na Primě.

Lámání chleba

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.