Nejsložitější menu v dějinách Prostřeno! Jen dezert má tři chody

Žena v domácnosti a bývalá podnikatelka Stanislava (49) vaří v Prostřeno! i proto, že pravidelně Prostřeno! pořádá pro své kamarádky. Amatérsky a doma. Chce si vyzkoušet, jaké to je pod dohledem kamer. A případnou výhru? Utratila by ji za kamarádky.

Stanislava má středoškolské vzdělání. Dříve podnikala v různých oblastech – měla obchod a poté dlouhou dobu provozovala fitness. Nyní je v domácnosti.

Podívejte se, jakou vymoženost má Stáňa na uzení:

Je vdaná – s manželem jsou spolu 25 let. Společně mají v pěstounské péči dceru (22 let) – je u nich od pěti let. S manželem žili 15 let na lodi ve Středozemním moři.

Podívejte se, co si Věra myslí o Stáně:

V mládí hrála házenou. Baví ji jízda na kole, lyžování, jóga, H.E.A.T. a další. S manželem cestují a věnují se turistice a jachtingu.

Podívejte se, jaký má Věra vztah ke krevetám:

Její velkou vášní je zahrada a pěstování květin a zeleniny. V neposlední řadě mezi její koníčky patří vaření. Pomůže jí její vášeň pro dobré jídlo k vítězství? Dívejte se v pátek!

Jen dezert se skládá ze tří chodů:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.