Seriály a filmy

24. října 2021 23:50

Aneta Gretzová

Neotřelé mixy chutí od mistrů mixážních pultů již tento týden v DJ speciálu Prostřeno!

Prostřeno! (51) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Půjde totiž o speciál. Plný dýdžejů a hudby. Navíc také světové fusion kuchyně. Jediná žena mezi čtyřmi muži. Kdo umí vařit lépe, chutněji a kreativněji?

Opravdu platí, že ženy vaří z povinnosti, a muži s kreativním nápadem? Vzdá se DJ Lucca předem, nebo budeme moci v tomto týdnu sledovat nelítostný boj o kulinářskou a hostitelskou čest? Komu se zadaří a s jakým menu? Vařit se bude především mezinárodní kuchyně. Vyplatí se v této soutěži risk, nebo ne? Kdo bude mít nejlépe sestavené menu a jak si poradí jednotliví soutěžící s úkolem týdne, kterým je welcome party drink? Jak se kdo k takovému úkolu postaví? Zapomene na něj nakonec někdo? To je, oč tu běží, ale pozor! Právě úkol týdne mnohdy rozhoduje celkové hodnocení. Zkrátka – všichni soutěžící předvedou, kdo zvládne neočekávané situace, a kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: DJ Džejár (43) je nejen hudebníkem, ale také majitelem produkční agentury.

Mezi jeho koníčky patří elektronická hudba, cestování, vaření a vše, co se týká asijské kuchyně. Do pořadu se přihlásil proto, že by chtěl představit národu elektronickou hudbu. Také si přeje, aby lidé pochopili, že DJs nejsou odlišnou komunitou. Kdyby vyhrál, začal by cestovat, respektive by do cestování peníze investoval. Nejí dušené maso s bramborami a doufá, že se toto jídlo během týdne na stůl nedostane. Nesnědl by pečené pavouky. Rád by se potkal s lidmi, kteří jsou v pohodě. Podaří se mu dosáhnout na vítězné body, nebo ne? A pozná se už během pondělí taktik u stolu? Nějaké tipy jsou, ale je tomu opravdu tak? Co koho překvapí, zjistíte už v pondělí.

Úterý: DJ Manene (27) pracuje jako DJ a producent, jinou práci jindy nezkusil.

Dokud nebyl koronavirus, tak byl jeho život jen tour, show, cestování po světě a takto pořád dokola, několik let v kuse. Mezi jeho koníčky patří cestování, box, surfing a fotografování. Baví ho i jeho práce a také ji řadí mezi své koníčky. Pokud by vyhrál, tak by polovinu použil na natočení klipu, protože covid zastavil všechny jeho příjmy, a druhou polovinu by dal na charitu. Má rád řecká, asijská, mexická a afghánská jídla. Nejí hrášek, kukuřici, mák, kopr nebo červenou řepu. Při stolování mu vadí ticho, tak snad se mu vyplní, že se u jeho tabule sejdou hluční a veselí hosté. Komu u Romana zachutná a kdo najde na menu chybky? Poletí za takové přešlapy body dolů? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: DJ Enrico (45) se rozhodl do pořadu přihlásit proto, že jej vnímá jako možnost setkat se u prostřeného stolu s kolegy.

Sám o sobě tvrdí, že je vždy dobře naladěný, veselý optimista s neutuchající zvědavostí cestovat a poznávat nové země, jídla a lidi. Martin je DJ a muzikant. Vlastní dvacet let klub Studio 54 a vinárnu na Praze 1. Je členem produkčního teamu festivalu Mácháč. Pokud vyhraje, peníze dá do útulku pro týrané pejsky, se kterým spolupracuje. Do soutěže nejde pro výhru, ale zúčastnit se a zjistit, jak vaří jeho kolegové. Miluje jíst a vařit, ale nerad uklízí nádobí. Nejí čočku, koprovku, kulajdu a veverku. Nikdy by nesnědl jídlo, které se mu nelíbí, nevoní mu, neláká ho nebo mu utíká z talíře. Jak se strefí do chutí svých kolegů a kolik bodů si odnese, zjistíte už ve středu.

Čtvrtek: DJ Rido (41) je nejen DJ, ale také zvukař a skladatel.

Je svobodný. Má rád sport, své přátele a práci. Snaží se porozumět báječnému světu a lidskému vědomí. Sám o sobě tvrdí, že je pozitivní, společenský, bádavý a má smysl pro humor. Rád využije příležitost potkat se s lidmi, kteří se také věnují hudbě a mají kladný vztah k vaření. Rád využije možnosti podělit se o denní rituály, které mu pomáhají při každodenní kreativní činnosti skladatele elektronické hudby a DJ. Rád by vyvrátil mýty, které jsou spojené s elektronickou hudbou. Zkušenosti s kamerou malé má – účinkoval v televizním Kolotoči a měl malou roli v televizním filmu Dívka za zrcadlem. Jídlo vnímá jako jednu z nejdůležitějších součástí života. Věří tomu, že jídlo má obrovský dopad na naše zdraví a energii. Vaření je pro něj velice zábavná a kreativní činnost. Ocení jeho kreativitu hosté? To sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: DJ Lucca (42) se do pořadu přihlásila, protože má ráda nové výzvy, chce se zdokonalit ve vaření a ráda pozná nové lidi.

Sama o sobě tvrdí, že je společenská, ale je ráda i sama. Je přemýšlivá, sobecká, ale má dobré srdce. Je citlivá, pracovitá, ale někdy ráda lenoší. Občas je náladová. Je typický blíženec, který má dvě tváře. Jejím největším koníčkem je její práce, a to hudba. Má ráda párty, které patří také k její profesi. Nejraději tráví volný čas se svou rodinou. Nejí tlačenku, ovar a zabijačkové produkty. Nikdy by nesnědla koleno nebo bůček. Je tedy jasné, co se servírovat nebude. Co naopak ano? Jak ostatní hosté nakonec její menu ocení, to se dozvíte v pátek. Sledujte, jak toto dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.