Seriály a filmy

27. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Nervové zhroucení Denisy v Prostřeno! Kdo za něj může?

Introvertní Denisa není zvyklá na konfrontaci s upovídanými lidmi. V Prostřeno! ji Petrova neodbytná povaha dožene až k slzám.

Tento týden se v Prostřeno! sešel mix naprosto rozdílných osobností, které ne vždy najdou společnou řeč. Největší rozdíl v povahách panuje mezi středečním hostitelem Petrem a páteční hostitelkou Denisou. Už od začátku je mezi oběma evidentní napětí, které se v průběhu týdne jen a jen stupňuje.

Mladá maminka Denisa je od pohledu citlivá duše. U stolu bývá většinou tichá a působí dost rezervovaně. Zato Petr je přesný opak – neexistuje snad žádná situace, během které by se zdržel vlastního hlasitého komentáře. Neustálý proud jeho otravných průpovídek nakonec zapříčiní to, že Denise dojde poslední večer trpělivost a bude muset dát průchod svým emocím.

Podívejte se na to, jak si Denisa s Petrem vyměňují osobní názory:

Petr si, jak sám říká, rýpne do Denisy a upozorní přede všemi na její zakřiknutost. To už na ni bude ve spojitosti se stresem z vaření příliš a začnou se jí do očí hrnout slzy. „Popravdě, já nedokážu vydýchat lidi, kteří jsou brutálně ukecaní,“ zazní od Denisy na Petrovu adresu. Přestože budou pro ni mít ostatní pochopení, atmosféra bude od té chvíle u stolu napjatá po zbytek večera.

Přijde Denisa o body kvůli pokleslé náladě? Dozvíte se v pátečním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.