Nikolina maminka před lety Prostřeno! vyhrála

Mladá maminka a barmanka Nikola (24) připálí, co se dá, nakonec z toho ale šikovně vybruslí.

Druhá hostitelka žije v rodinném domě společně se svou dcerou, partnerem, maminkou a sourozenci. Jak se jí žije v tak velké rodině? U plotny Nikola předvede snahu, ale ne všechno se jí podaří tak jako kdysi její mamince, která v Prostřeno! vyhrála.

Podívejte se, jak vařila Nikčina maminka

Poradí někdejší vítězka dceři něco užitečného? Asi by měla doporučit Nikole trošku víc soustředění a klidu, protože v jednu chvíli to vypadá, že Nikola všechno pokazila. Hostitelka u vaření pěkně kleje a proklíná celý svět, nakonec to ale kupodivu docela vybalancuje. Jednoduché to však mít nebude. Poznají soupeři, za jakých porodních bolestí se úterní večeře rodila?

Podíejte se, jakou má Nikola vychytávku na teplé talíře:

Mrkev i tousty se připálí, ale hostitelka se nevzdává, naštěstí jsou ve velkém domě náhradní suroviny. Nikola se nevyhne kritickým poznámkám od bývalé spolužačky, Šárka totiž moc nejí a je vybíravá. Je tak mlsná, nebo je to taktička týdne? Kladem hostitelky je, že umí jídlo pěkně naservírovat. Úspěch má její játrová paštika s brusinkami a opečeným toustem, zeleninový krém má výraznou chuť, protože je v něm hodně vývaru i parmazán.

Podívejte se, co musí Nikola připravovat nadvakrát:

Na hlavní chod Nikola použila profesionální trik: krůtí rolky si nejprve předvařila ve fólii a teprve poté dopekla a v řezu vypadá její maso tak dokonale, až pánové skoro nevěří, že to připravovala sama. Moc jim ale nechutná náplň ze sušených rajčat a mozzarelly. „Tvarohová mlska“ a zábava s mícháním nápojů je příjemným zakončením úterní večeře s veselou hostitelkou, hosty by ale potěšilo ještě více péče, například jim ke koktejlům od profesionální barmanky chybí brčka.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.