Prostřeno! Ondřej hostům procítěně zazpívá!

Davidův vztah - Prostřeno!

Telefonní operátor Ondřej (21) je zamilovaný do svého manžela a nejradši by si pořád zpíval.

Poslední a nejmladší hostitel je sympatický a milý kluk z Pardubic, který v soupeřkách vzbuzuje až mateřské pocity. Mají tendenci Ondru zpovídat ohledně jeho partnerského života a trochu mu závidí, že si se svým manželem může půjčovat oblečení. V přízemí finského domečku, který spolu mladý pár obývá, se návštěva cítí dobře a poslední menu se hostům – aspoň na papíře – strefí do chuti. Konečně nejsou knedlíky a pečené maso, ale na hlavní chod budou boloňské špagety, těší se Alena/Maxa. A všechny zajímá, jaký bude svatební salát, který se povedl prý právě už na hostitelově svatbě, proto ho Ondřej pro velký úspěch zopakuje i v soutěži. Benjamínek týdne se chce určitě předvést v tom nejlepším světle.

Rady Romaně

A to mu vyjde hlavně u pórkové polévky, ta se povede. Je akorát tak hustá, pěkně máslová a s krutonky, které Ondrovi chyběly v úterý v Pavlově brokolicovém krému. Boloňské špagety jsou nakonec zklamáním, těstoviny nejsou domácí, ale kupované, zato italská panna cotta s jahodovo-malinovým přelivem je příjemným zakončením milé večeře, kde si tahle nekonfliktní parta slíbí ještě další setkání. Ondřej dá k dobru svůj hezký hlas a zazpívá, Alena se ještě snaží promluvit do duše Romaně ohledně její dcery a pak už se napjatě čeká na vítěze.

Problémy s úkolem

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Ondřejovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek