Seriály a filmy

9. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Opět není ani kam na toaletu! Lojza žádnou rekonstrukci neudělal!

Prostřeno! bylo tento týden na severu Čech, kde se v Libereckém kraji utkali tři ženy a dva muži - něžné pohlaví bylo tak v mírné přesile. Parta to byla věkově dost smíšená, i co se chutí týče. Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 10. prosince v 17.35 na Primě.

Jako bílá vrána se mezi soupeři vyjímala první soutěžící Blanka, která je striktní vegetariánka, ani mléčným výrobkům moc neholduje. A bylo jasné, že všem ostatním „masožroutům“ docela zamotá hlavu. U Lojzíka si zase hosté museli nejdříve uklidit, aby měli na jeho jídlo aspoň trochu chuť. Ostatní amatérští kuchaři překvapili příjemně – dobrou kuchyní, vařili skoro jako profíci. Na zábavu se chodilo hodně ven a ta pondělní byla opravdu adrenalinová – sjezd na koloběžce! A v sobotu se tahle parta sejde k Poslední večeři. Tedy pozvánku dostanou všichni a budou také zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. Setkání proběhne u Lojzíka. Všichni jsou zvědaví, zda už konečně doma dokázal uklidit. Dojde na reparáty a ke skupině se přimíchá i Lojzíkova maminka. Bude mu tentokrát oporou v kuchyni?

Lojzík už byl v televizi!

Záchod byl ještě horší než při první návštěvě!

Lojzík s maminkou

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 10. prosince v 17.35 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.