Seriály a filmy

30. července 2020 19:00

Lucie Gretzová

Opilý a špinavý Bohouš hostům v Prostřeno! alespoň zazpívá

Zcestovalý inženýr Bohuslav (51) má v bytě čtyři trouby, ale skoro nic v nich neupeče…

REPRÍZA To nejlepší nakonec? Bohoušův „kuchařský koncert“ začne představením jeho nastávající, ta to pak ale schytá, že mu nepřipravila všechny potřebné věci a v kuchyni prý udělala jen samé zmatky. Bohuslav se během svého vaření jeví jako pěkně náladový patron. Je to tím, že má hostitel údajně dva byty a vlastně neví, kde co má? Nebo je snad opilý?

Podívejte se, jak Bohouš nemůže nic najít:

Invalidní důchodce má na bedrech celé finále a podle jeho řečí hosté očekávají velké věci. A ty přijdou, i když jinak, než mysleli. Nervózní hostitel návštěvu přivítá ještě v zástěře a začne úvodním salátem, což je podle hostitele „nejoblíbenější salát všech Evropanů“, ale podle hostů je to kejda z bufetu.

Poslechněte si, jak Bohouš zpívá:

Celá poslední večeře je ve znamení jednoho velkého zmatku: nepořádek, upatlané nádobí, hostitel v pokecaném triku nestíhá, v kuřecí polévce s obřími knedlíčky snad plavou i kosti… Nedojde na houstičky k předkrmu, na ty se dostane až s hlavním chodem, kde zase pro změnu chybí chlupaté knedlíky, jen Bohoušovo oblíbené francouzské zelí k vepřové krkovici zůstalo. A na jablečný „koláč paní hraběnky“ vůbec nedojde…

Podívejte se, jak se Bohouš vymlouvá:

Bohuslav se z té šlamastyky zkouší vymluvit a vymýšlí si. Nakonec z něj mají soupeři legraci, ale svérázný hostitel pobaví nejen svými karamboly, nýbrž v pátek i pokračováním své hudební zábavy, kdy ke zpěvu strhne též ostatní kolegy. Jak poslední večer dopadne? Kdo celý týden vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Sledujte jihomoravské Prostřeno! plné panáků.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.